Používáním tohoto webu souhlasíte s využíváním cookies na těchto stránkách. Více informací ZDE. Rozumím

Kolekce

Kolekce pro muže - CAMPDAVID Kolekce pro ženy - SOCCX

 

Camp David je německá módní značka oblečení pro muže vysoké kvality ve stylu "casual" a "lifestyle" a také sportovního oblečení. Symbolizuje sebevědomí, dokonalý styl a pozitivní pohled na život. Koncepce reaguje na požadavky v oblékání mužů, přičemž přidává osobnost a individualitu a současně určuje nový standard podle inovací a změn. Evoluce, unikátnost, vysoká kvalita, to jsou základní principy koncepce.

Pánská módní značka Camp David představuje 5 tematických linií - Blue, Green, Red, White a také Black - linie premium class. Každá z nich má své vlastní zaměření a představuje svůj odlišný styl.V linii Blue na vás dýchne mořský vzduch, surfařská vášeň, jachtařství.

 

Kolekce formálního oblečení CAMPDAVID


Linie Green je zase zaměřena na outdoor a treking. Tématem linie Red je městská móda a linie White našla kořeny ve svobodomyslném životě motorkářů a rockerů. Obecně jde o kolekce, které nabízejí oblečení vhodné spíše na pohodlné trávení volného času a tomu odpovídají i jednotlivé modely.

Převládají přírodní materiály, eventuálně materiály vhodné pro výrobu funkčního oblečení v pohodlně sedících střizích. Vedle toho tu máme ještě kolekci Black. Ta nabízí oblečení elegantnějšího ladění: saka, kalhoty, košile a obleky na oficiální příležitosti.

Kolekce pro muže i ženy:

Formulář byl odeslán, děkujeme.